BAS 1
2023/2024
Home
Nieuws
Selectie
Stand
Uitslagen
Programma
Statistieken
Sponsors
Links
Archief
Contact
BAS 1 Seizoen 2022/2023
Stand BAS 1 Seizoen 2023/2024
Mannen Zaterdag - 4e klasse B
Uitslagen
20-apr
Rood-Wit '58 1 - Lelystad '67 1
0 - 0
20-apr
Wilsum 1 - VEVO 1
1 - 4
20-apr
SEH 1 - WZC Wapenveld 1
1 - 1
20-apr
BAS 1 - DSV '61 1
1 - 1
20-apr
sv Reaal Dronten 1 - Elspeet 1
2 - 1
20-apr
ESC 1 - FC Ulu Spor 1
0 - 0
20-apr
CSV'28 1 - Stroe 1
2 - 0
Stand
#
Team
G
W
GL
V
P
+
-
PM
1
FC Ulu Spor 1
22
13
5
4
44
55
24
0
2
SEH 1
22
12
7
3
43
28
16
0
3
CSV'28 1
22
13
3
6
42
67
39
0
4
DSV '61 1
22
12
5
5
41
53
32
0
5
Rood-Wit '58 1
22
11
6
5
39
41
33
0
6
VEVO 1
22
9
5
8
32
40
35
0
7
BAS 1
22
9
4
9
31
38
38
0
8
WZC Wapenveld 1
22
7
8
7
29
38
34
0
9
sv Reaal Dronten 1
22
7
8
7
29
36
36
0
10
ESC 1
22
7
7
8
28
32
34
0
11
Stroe 1
22
6
4
12
22
26
40
0
12
Lelystad '67 1
22
5
4
13
19
26
43
0
13
Elspeet 1
22
4
4
14
16
19
52
0
14
Wilsum 1
22
2
4
16
10
19
62
0
Programma
4-mei 14:30
Stroe 1 - sv Reaal Dronten 1
Competitie
4-mei 14:30
Lelystad '67 1 - Wilsum 1
Competitie
4-mei 14:30
Elspeet 1 - BAS 1
Competitie
4-mei 14:30
VEVO 1 - CSV'28 1
Competitie
4-mei 14:30
DSV '61 1 - SEH 1
Competitie
4-mei 14:30
FC Ulu Spor 1 - Rood-Wit '58 1
Competitie
4-mei 14:30
WZC Wapenveld 1 - ESC 1
Competitie
11-mei 14:30
Lelystad '67 1 - FC Ulu Spor 1
Competitie
11-mei 14:30
Wilsum 1 - CSV'28 1
Competitie
11-mei 14:30
SEH 1 - Elspeet 1
Competitie
11-mei 14:30
BAS 1 - Stroe 1
Competitie
11-mei 14:30
sv Reaal Dronten 1 - VEVO 1
Competitie
11-mei 14:45
ESC 1 - DSV '61 1
Competitie
11-mei 17:00
Rood-Wit '58 1 - WZC Wapenveld 1
Competitie
Periode 1
#
Team
G
W
GL
V
P
+/-
1
SEH 1
8
6
2
0
20
9
2
Rood-Wit '58 1
8
5
2
1
17
8
3
FC Ulu Spor 1
8
5
1
2
16
6
4
DSV '61 1
8
4
2
2
14
7
5
CSV'28 1
8
4
0
4
12
7
6
BAS 1
8
3
3
2
12
4
7
ESC 1
8
3
3
2
12
3
8
WZC Wapenveld 1
8
3
3
2
12
0
9
sv Reaal Dronten 1
8
3
2
3
11
-2
10
Stroe 1
8
3
1
4
10
-2
11
Lelystad '67 1
8
2
1
5
7
-4
12
VEVO 1
8
2
1
5
7
-6
13
Wilsum 1
8
0
3
5
3
-12
14
Elspeet 1
8
1
0
7
3
-18
Periode 2
#
Team
G
W
GL
V
P
+/-
1
FC Ulu Spor 1
9
7
1
1
22
23
2
CSV'28 1
9
6
2
1
20
14
3
DSV '61 1
9
6
1
2
19
10
4
VEVO 1
9
4
3
2
15
8
5
SEH 1
9
4
3
2
15
2
6
Rood-Wit '58 1
9
4
2
3
14
-1
7
BAS 1
9
4
0
5
12
-1
8
ESC 1
9
3
3
3
12
-4
9
WZC Wapenveld 1
9
2
4
3
10
5
10
sv Reaal Dronten 1
9
1
6
2
9
-1
11
Elspeet 1
9
1
4
4
7
-9
12
Stroe 1
9
1
3
5
6
-10
13
Wilsum 1
9
2
0
7
6
-24
14
Lelystad '67 1
9
1
2
6
5
-12
Periode 3
#
Team
G
W
GL
V
P
+/-
1
CSV'28 1
5
3
1
1
10
7
2
VEVO 1
5
3
1
1
10
3
3
sv Reaal Dronten 1
5
3
0
2
9
3
4
DSV '61 1
5
2
2
1
8
4
5
Rood-Wit '58 1
5
2
2
1
8
1
6
SEH 1
5
2
2
1
8
1
7
Lelystad '67 1
5
2
1
2
7
-1
8
WZC Wapenveld 1
5
2
1
2
7
-1
9
BAS 1
5
2
1
2
7
-3
10
FC Ulu Spor 1
5
1
3
1
6
2
11
Stroe 1
5
2
0
3
6
-2
12
Elspeet 1
5
2
0
3
6
-6
13
ESC 1
5
1
1
3
4
-1
14
Wilsum 1
5
0
1
4
1
-7
Bijgewerkt: 26-4-2024 13:20
Sponsor:
AH Jan Schuurhuis
© Copyright 2024,
BAS Voetbal
. Alle rechten voorbehouden.
Sybit | Software op Maat